ابزار وبمستر

آغاز عمليات اجرايي تعاوني توليدي قارچ فردوس
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 844353
تعداد نوشته ها : 253
تعداد نظرات : 9
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
با 3 ميليارد تومان اعتبار صورت مي‌گيرد؛

آغاز عمليات اجرايي تعاوني توليدي قارچ فردوس


فارس: رييس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي فردوس از آغاز عمليات اجرايي فاز دو شركت تعاوني توليدي قارچ اين شهرستان در هفته تعاون با اعتبار 3 ميليارد تومان خبر داد.

حسن سروري در جلسه برنامه‌ريزي هفته تعاون در اين شهرستان اظهار كرد: فعاليت بخش تعاوني در كنار بخش دولتي و خصوصي سبب ايجاد اشتغال و همچنين افزايش سطح توليدات داخلي شده است.

وي از آغاز عمليات اجرايي فاز دو تعاوني توليدي قارچ هديه كوهستان شهرستان فردوس در هفته تعاون خبر داد و گفت: فاز دو اين تعاوني با اعتبار 3 ميليارد تومان از محل اعتبارات توسعه بخش كشاورزي اجرا  شده و با بهره‌برداري از آن براي 30 نفر اشتغال ايجاد مي‌شود.

رييس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي فردوس اجراي تخفيف حق بيمه سهم كارفرما براي اعضاي شاغل در تعاوني‌ به ميزان 20 درصد بر اساس سياست‌هاي بخش تعاوني را در افزايش فعاليت تعاوني‌ها ضروري و تاثيرگذار دانست.

سروري وجود اسناد بالادستي، برنامه پنجم توسعه، سند چشم‌انداز، سياست‌هاي اصل 44، وجود بانك تخصصي و تشكيل شركت بيمه تعاون را از قابليت‌ها و ويژگي‌هاي بخش تعاون برشمرد.

رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي فردوس از برگزاري نشست مشترك مديران بخش تعاون با مديران اقتصادي بخش دولتي در هفته تعاون خبر داد و گفت: اين نشست به منظور هم‌انديشي در قالب يك كارگاه آموزشي برگزار مي‌شود.

سروري افزود: در هفته تعاون از هيئت مديره موفق، تعاوني، بازرس، مديرعامل، عضو و چهار تعاوني برتر شهرستان فردوس با اهداي هدايايي تجليل مي‌شود.

وي تصريح كرد: ديدار جمعي از تعاونگران با امام جمعه و فرماندار، افتتاح شركت تعاوني فراگير ملي، همايش پياده‌روي عمومي، برگزاري مسابقه تعاون، تهيه ويژه‌نامه تعاون، برپايي مسابقه نقاشي و نشست تعاون‌گران با مديران مربوطه از جمله برنامه‌هاي اجرايي شهرستان فردوس در هفته تعاون است.اشتراک این مطلب در :

X